Print this page

Personal investigador

Caps de Grup de Recerca

 

David M. Alba
Paleobiodiversitat i Filogènia
Director de l'ICP
Àngel Galobart
Ecosistemes dels Dinosaures
Meike Köhler
Life History Evolution
Investigadora ICREA
Salvador Moyà-Solà
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador ICREA
Isaac Casanovas
Paleoecologia i Biocronologia
Josep Fortuny
Paleobiologia Computacional

 

Investigadors/es

 

Júlia Arias-Martorell
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigadora 'Beatriu de Pinós'
Arnau Bolet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador 'Juan de la Cierva'
Albert G. Sellés
Ecosistemes dels Dinosaures
Gestió de col·leccions
Àngel H. Luján
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Beatriu de Pinós'
Albert Prieto-Márquez
Ecosistemes dels Dinosaures
Josep Quintana
Life History Evolution
Raquel Moya
Paleoecologia i Biocronologia
Investigadora 'Margarita Salas'
Judit Marigó
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Carmen Nacarino
Life History Evolution
Bernat Vila
Ecosistemes dels Dinosaures
Andrea Villa
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Juan de la Cierva'

 

Personal investigador predoctoral i estudiants de doctorat

 

Florian Bouchet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca MINECO FPI
Chabier de Jaime
Paleobiologia Computacional
Beca AGAUR FI
Montse Grau
Paleoecologia i Biocronologia
Rafel Matamales
Ecosistemes dels Dinosaures

Sharrah McKenzie
Paleobiodiversitat i Filogènia
Oriol Monclús
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca AGAUR FI
Javier Párraga
Ecosistemes dels Dinosaures
Guillem Pons
Paleobiodiversitat i Filogènia
Maria Prat
Paleobiodiversitat i Filogènia
Georgina Raventós
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Leonardo Sorbelli
Paleobiodiversitat i Filogènia
Beca AGAUR FI
Kelly A. Vega Pagán
Paleobiodiversitat i Filogènia

Personal investigador associat

 

 

Juan Abella
Paleobiodiversitat i Filogènia
Sergio Almécija
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
American Museum of National History
Chiara Angelone
Paleoecologia i Biocronologia
Università di Roma
Amélie Beaudet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
University of Cambridge
Fabio M. Dalla Vecchia
Ecosistemes dels Dinosaures
Jan van Dam
Paleoecologia i Biocronologia
Universiteit Utrecht
Massimo Delfino
Paleobiodiversitat i Filogènia
Università di Torino
Eric Delson
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
City University of New York
American Museum of Natural History
Daniel DeMiguel
Paleobiodiversitat i Filogènia
Universidad de Zaragoza
Israel García-Paredes
Paleoecologia i Biocronologia
Borja Holgado
Paleobiologia Computacional
Museu Nacional / Universidade Federal do Rio de Janeiro
Yuri Kimura
Paleoecologia i Biocronologia
National Museum of Nature and Science
Tokyo
Sílvia Jovells
Paleoecologia i Biocronologia
Nikolaus Malchus
Ecosistemes dels Dinosaures
Jordi Marcé Nogué
Paleobiologia Computacional
Universitat Rovira i Virgili
Tomàs Marquès-Bonet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universitat Pompeu Fabra
Raef Minwer-Barakat
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universidad de Granada
Eudald Mujal
Paleobiologia Computacional
Marta Pina
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universidad de Manchester
Antonio Sánchez-Marco
Paleobiodiversitat i Filogènia
Alessandro Urciuoli
Paleoprimatologia i Paleoantropologia

 

Personal col·laborador

 

Josep Aurell
Paleobiodiversitat i Filogènia
Jordi Balaguer
Paleobiodiversitat i Filogènia
Joan Cartanyà
Paleobiologia Computacional
Diego Castanera
Ecosistemes dels Dinosaures
Soledad de Esteban-Trivigno
Paleobiologia Computacional
Joan Femenias-Gual
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Víctor Fondevilla
Ecosistemes dels Dinosaures
David P. Groenewald
Paleobiologia Computacional
University of the Witwatersrand
Sergio Llàcer
Paleobiologia Computacional

 

Àrea de Preparació i Conservació

 

Xènia Aymerich
Cap de l'Àrea
Marina Rull
Preparadora
Almudena Yagüe
Preparadora

 

Personal tècnic de laboratori

 

Manuel Fernández
Life History Evolution
Alejandro Serrano
Paleobiologia Computacional

 

Àrea de Treballs de Camp i Gestió de Col·leccions

 

Jordi Galindo
Cap de l'Àrea
Itziar Llopart
Tècnica
Manel Llenas
Tècnic
Manel Méndez
Tècnic
Josep M. Robles
Gestió de Col·leccions
Víctor Vinuesa
Tècnic

 

Àrea de Museu

 

Teresa Esquirol
Cap de l'Àrea
Mònica Cucurella
Recepció i botiga

 

Altres departaments i àrees

 

David Basanta
Gestió de Projectes
Cap del Departament de Suport a la Recerca i Serveis Externs
Pere Figuerola
Cap del Departament d'Outreach i Comunicació
Enric Menéndez
Cap del Departament de Gerència i Recursos Humans
Roc Olivé
Il·lustrador Científic
Àrea deComunicació i Divulgació Científica
Mónica Vincent
Àrea d'Administració
Teresa Requena
Àrea d'Arxiu i Documentació
Josep Torres
Informàtica (extern)

 

Last modified on Diumenge, 31 Juliol 2022 16:00
Rate this item
(0 votes)
Pere Figuerola

Latest from Pere Figuerola